English (United Kingdom)Español (spanish formal Internacional)Deutsch (DE-CH-AT)Norsk nynorsk (Norway)Svenska (Sverige)Čeština (Česká republika)
Facebook
Follow us on Twitter
Banner
Home Tématické parkyTématické parky

 

family fun

 

 

Pokud chcete připravit pro své děti a celou rodinu dovolenou plnou zábavy, máme pro vás několik tipů . Tady na Gran Canarii najdete vše potřebné pro fantastickou dovolenou plnou zábavy - velký vodní park, zoologickou zahradu se zbrusu novou show delfínů, western park plný kovbojů a indiánů, lunapark a mnohem více!

Sioux City

Chcete se cítit na jeden den jako kovboj? Tak to musíte navštívit Sioux City, což je originální vesnička y divokého západu se saloonem, šerifem , vězením, kostelem a hřbitovem a taky si můžete prohlédnout miniaturní svět zvířat. Uvidíte indické a kovbojské show s lasem a s noži , mexické tance a kankán, scénky v saloonu a show divokého západu s průvodem dobytku  nebo dokonce s přepadením banky.

Můžete si objednat celodenní vstupenky nebo přijít v pátek na noční grilování  s kompletnějším programem a s tancem v saloonu, s barbecue večeří a volný barem po celou noc.
sioux city park

poster

INFO celodenní vstupenka    

 

INFO Noc na divokém západě    
 

 

 

 

Více informací o parku naleznete zde.

Holiday World

V největším lunaparku na ostrově Gran Canaria najdete bowling, horskou dráhu, velký kolotoč, rodeo, autíčka, skákací hrady pro nejmenší děti a další atrakce.
 

 

holliday world
A pokud jste neměli dost na pouti,  je tam velké množství restaurací, hospod a nočních klubů. Určitě budete mít skvělý večer!

 

 

Newsletter

Subscribe here if you want to receive our newsletter with the latest special offers:


Gran Canaria Weather
Partly cloudy

23°C

Gran Canaria

Partly cloudy
Humidity: 47%
Wind: NNW at 28.97 km/h
Thursday
Mostly sunny
17°C / 23°C
Friday
Sunny/Wind
18°C / 25°C
Saturday
Partly cloudy/wind
18°C / 25°C
Sunday
SP_WEATHER_MOSTLY_SUNNY_WIND
19°C / 25°C
Minigolf Neptuno
Banner
Publicidad
Banner
Sledujte nás na Facebooku